Galeri

Hakkımızda

“Newcastle markasıyla 1998 yılında Çevre sokakta başlayan keyifli yolculuğumuz yeni konseptiyle Eskişehir yolu Tepe Prime Avenue İş ve Yaşam Merkezinde devam etmektedir. Dünya mutfağının en güzel örneklerinin yer aldığı zengin mönüsü ve geniş içecek yelpazesiyle dikkat çeken Newcastle Tepe Prime Avenue sabah 11:00 den gece son misafirini uğurlayana kadar her zamanki sıcak atmosferini sizlerle paylaşmaya hazır.”

Newcastle Tepe Prime Avenue Ankara’nın en büyük ve en zengin barlarından birine sahip olup; iş çıkışında günün tüm yorgunluğunu ve stresini atmanızı sağlayacak seçkin içki ve kokteyl mönüleriyle, güler yüzlü ve profesyonel bar ekibi ile sizlere çok yakın. Farklı damak tatlarına uygun yerli ve ithal şarap ve şampanya seçenekleri, Guinness, Hoegaarden, Carlsberg, Tuborg fıçı bira, Corona, Leffe Blonde, Leffe Brune, Heineken, Budweiser, Amstel, Carlsberg, Tuborg gibi şişe bira ve zengin içki çeşitlerine sahip barımız ayrıcalıklı olmanın keyfini paylaşmak için sizleri bekliyor.

200 kişi oturma kapasiteli restoranımızda grup yemekleriniz ve toplantı organizasyonlarınız için şık sunumlu leziz yemeklerimiz ve kaliteli servis elemanlarımızla sizleri ve seçkin misafirlerinizi beklemekteyiz.

Canlı DJ performansı ve özel konsept geceleriyle eğlence hayatına yeni ve keyifli bir soluk kazandırmayı hedeflediğimiz yeni şubemizde müşteri odaklı servis anlayışımızla hizmet vermeyi arzulamaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm misafirlerimizden rezervasyon yaptırmalarını talep etmekteyiz. Bizlerle ilgili tüm yenilikleri internet sitemizden takip edebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon için (0312) 286 33 21 -- Eskişehir yolu Tepe Prime Avenue B Blok B01-B02

İLETİŞİM

“16.11.2011 tarihinde Tepe Prime Avenue'de açılan şubemiz, Ankara'da yine farklılık yaratıyor. Sıcak atmosferi, hoş dekoru ve dünya mutfaklarının lezzetli yemekleriyle iş çıkışında uğrayabilecğiniz, arkadaşlarınızla organizasyonlar düzenleyebileceğiniz ya da ailenizle oturup keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mekan Newcastle.”

Tepe Prime Avenue, Ankara


Adres: Eskişehir Yolu Tepe Prime Avenue B Blok B01-B02
Telefon: (0312) 286 33 21
Email: info@newcastle.com.tr

Rezervasyon & İletişim Formu